Vážení přátelé.

Ve středu 17. dubna 2019 bude za přítomnosti pana starosty Ing. M.Kratochvíla a pana ředitele Ing.P.Jakoubka předán víceúčelový sál novému správci Sportovnímu a relaxačnímu centru, p.o. Zároveň budou předány veškeré sepsané smlouvy včetně informace o rezervacích sálu.

V případě, že nebude možné předat sál, necháme zaevidovat sepsané smlouvy na sekretariátu města. Věřím, že nedojde k žádnému přerušení činnosti víceúčelového sálu a vy budete moci zrealizovat veškeré plánované akce.

Když byl v minulosti provozovatelem restaurace vrácen městu sál, nastal problém co s ním, kdo ho bude provozovat, protože ho nikdo nechtěl. Po jednání se zástupci města jsme se před více než dvanácti lety dohodli, že sál převezmeme.

Zodpovědným a obětavým přístupem našich zaměstnanců jsme víceúčelový sál dostali na výbornou úroveň. Sál je pěkný a v průběhu roku se na sále pořádají různorodé akce. Některé akce se staly součástí každoročního kulturního dění v našem městě, tradicí jsou reprezentativní akce podpořené Libereckým krajem.

Těší nás, že je sál celoročně využíván pro veřejné, firemní i soukromé akce.

Novému správci víceúčelového sálu přeji mnoho úspěchů.

                                               Za SVČ "ROROŠ"  Yveta Svobodová


Společenský sál v Novém Městě pod Smrkem

nad restaurací „Dělňák“